SEED OF LIFE Органски крекери рузмарин и бадем 50gr

SEED OF LIFE Органски крекери рузмарин и бадем 50gr

Оrganski krekeri ruzmarin i badem 50gr

SEED OF LIFE Органски крекери рузмарин и бадем 50gr

67 ден

Out of stock

67 ден

SEED OF LIFE Органски крекери рузмарин и бадем 50gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 072736

Опис

SEED OF LIFE Органски крекери рузмарин и бадем 50gr

Опис: Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.
Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° C
Природно богати со растителни влакна
Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети
Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.
Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси.
Нето: 50gr
Состав: Бадем и рузмарин: Ленено семе, сончогледово семе, бадеми, морска сол, црн бибер, рузмарин и јаболков оцет.
Сите состојки се од органско потекло.
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Р.С. Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: