SEED OF LIFE Органски крекери ким и индиски орев 50gr

SEED OF LIFE Органски крекери ким и индиски орев 50gr

Оrganski кrekeri кim i indiski orev 50gr

SEED OF LIFE Органски крекери ким и индиски орев 50gr

67 ден

Out of stock

67 ден

SEED OF LIFE Органски крекери ким и индиски орев 50gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 072737

Опис

SEED OF LIFE Органски крекери ким и индиски орев 50gr

Опис: Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.
Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.
Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° C
Природно богати со растителни влакна. Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети
Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси.
Нето: 50gr
Состав: Ким и индиски ореви: ленено семе, сончогледово семе, индиски ореви, ким, морска сол, црн бибер, куркума и јаболков оцет.
Сите состојки се од органско потекло.
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Р.С. Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: