SCHWEPPES Pink Grapefruit 1l

SCHWEPPES Грејпфрут 1l

SCHWEPPES Pink Grapefruit 1l

50 ден

Out of stock
Подарок Schwappes чаша

50 ден

SCHWEPPES Грејпфрут 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 019005

Опис

SCHWEPPES Грејпфрут 1l

Опис: грејпфрут
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: