SCHWARTAU Џем малина 340gr

SCHWARTAU Џем малина 340gr

SCHWARTAU Џем малина 340gr

140 ден

Има

140 ден

SCHWARTAU Џем малина 340gr

Достапност: Има SKU: 062136

Опис

SCHWARTAU Џем малина 340gr

Опис: SCHWARTAU Џем малина 340gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 340gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: