SCHAUMA COLOR SHINE Шампон 400ml

SCHAUMA COLOR SHINE Шампон 400ml

SCHAUMA COLOR SHINE Шампон 400ml

109 ден

Има

109 ден

SCHAUMA COLOR SHINE Шампон 400ml

Достапност: Има SKU: 013635

Опис

SCHAUMA COLOR SHINE Шампон 400ml

Опис: Шампон за фарбана коса
Состав: Означено на пакувањето.
Нето:400ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: