SAVO Против мувла 500ml

SAVO Против мувла 500ml

SAVO Против мувла 500ml

199 ден

Има

199 ден

SAVO Против мувла 500ml

Достапност: Има SKU: 023425

Опис

SAVO Против мувла 500ml

Опис: SAVO Против мувла.Саво против мувла е ефикасен производ кој целосно ја елиминира мувлата.

Одлично отстранување на мувла (мувла) од sидови, подови, тавани, мијалници, кади, дрвени површини, прозорци и врати.

Оптималната концентрација овозможува итно отстранување на мувла од површините на кои се наоѓа без понатамошна обработка и чистење.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: