SAVEX FRESH Гел капсули 14/1

SAVEX FRESH Гел капсули 14/1

SAVEX FRESH Гел капсули 14/1

212 ден

Има

212 ден

SAVEX FRESH Гел капсули 14/1

Достапност: Има SKU: 070831

Опис

SAVEX FRESH Гел капсули 14/1

Опис:  Гел капсули (фреш) за перење облека.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 14/1.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: