-32%

SAVEX COLOR Гел капсули 14/1

SAVEX COLOR Гел капсули 14/1

SAVEX COLOR Гел капсули 14/1

212 ден 145 ден

Има

212 ден 145 ден

Понудата истекува за:
6Дена17Саати27Минути34Секунди

SAVEX COLOR Гел капсули 14/1

Достапност: Има SKU: 070830

Опис

SAVEX COLOR Гел капсули 14/1

Опис:  Гел капсули (колор) за перење облека.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 14/1.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: