SAMURAI Свеќа за торта 9

SAMURAI Свеќа за торта 9

SAMURAI Свеќа за торта 9

SAMURAI Свеќа за торта 9

55 ден

Има

55 ден

SAMURAI Свеќа за торта 9

Достапност: Има SKU: 010471

Опис

SAMURAI Свеќа за торта 9

Опис: SAMURAI Свеќа за торта 9.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: