SAMURAI Свеќа за торта 7

SAMURAI Свеќа за торта 7

SAMURAI Свеќа за торта 7

SAMURAI Свеќа за торта 7

55 ден

Има

55 ден

SAMURAI Свеќа за торта 7

Достапност: Има SKU: 010472

Опис

SAMURAI Свеќа за торта 7

Опис: SAMURAI Свеќа за торта 7 .

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: