SAM’S FIELD ADULT MEDIUM 2.5kg

SAM’S FIELD ADULT MEDIUM 2.5kg

SAM’S FIELD ADULT MEDIUM 2.5kg

750 ден

Има

750 ден

Достапност: Има SKU: 480007

Опис

СОСТАВ:

пилешко, кокошкин џигер, компир, пченка, пилешка маст (конзервирана со мешани токофероли, извор на витамин E), лососово масло, природни вкусови, сушени јаболка, пивски квасец, домати,екстракт од јука, моркови, минерали, дл-метионин, л-лисин, манан-олигосахариди, фрукто-олигозахариди, пробиотици

 

МЕТАБОЛИСТИЧКА ЕНЕРГИЈА:

3,790 kcal/kg

 

НЕТО ТЕЖИНА:

2,5 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: