Саксија црвена

Саксија црвена

Саксија црвена

Саксија црвена

220 ден

Out of stock

220 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 170103

Опис

Висина – 20cm

Ширина – 15cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: