ROYAL CANIN Medium Adult 15kg

ROYAL CANIN Medium Adult 15kg

ROYAL CANIN Medium Adult 15kg

ROYAL CANIN Medium Adult 15kg

4,410 ден

Има

4,410 ден

Клучни карактеристики / придобивки

  • Природна одбрана
  • Висока сварливост
  • Омега-3: ЕПА и ДХА
Достапност: Има SKU: 10000024

Опис

ROYAL CANIN Medium Adult 15kg

Опис: ROYAL CANIN Medium Adult 15kg

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: