ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

5,010 ден

Има

5,010 ден

Клучни карактеристики / придобивки

• Го зајакнува имунитетот

• Го подобрува варењето на храната

• Долг раст, умерена енергија

 

Достапност: Има SKU: 10000262

Опис

ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

Опис:ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

1 коментар/и за ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg

  1. Atanas

    Kolkav procent na proteini sodrzi?


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: