ROYAL CANIN Maxi Adult 15kg

ROYAL CANIN Maxi Adult 15kg

ROYAL CANIN Maxi Adult 15kg

ROYAL CANIN Maxi Adult 15kg

4,450 ден

Има

4,450 ден

Клучни карактеристики / придобивки

· Висока сварливост

· Зајакнување на коските

· Oмега-3: PA-DHA

Достапност: Има SKU: 10000039

Опис

ROYAL CANIN Maxi Adult 15kg

Опис:ROYAL CANIN Maxi Adult 15kg

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: