ROYAL CANIN Giant Junior 15kg

ROYAL CANIN Giant Junior 15kg

ROYAL CANIN Giant Junior 15kg

ROYAL CANIN Giant Junior 15kg

5,155 ден

Има

5,155 ден

Клучни карактеристики / придобивки

  • Поддршка на имонолошкиот систем
  • 2-та фаза на раст: развој на мускулите
  • Ги зајакнува коските
Достапност: Има SKU: 10000051

Опис

ROYAL CANIN Giant Junior 15kg

Опис:ROYAL CANIN Giant Junior 15kg

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: