ROYAL CANIN Extra Small Puppy 1,5kg

ROYAL CANIN Extra Small Puppy 1,5kg

ROYAL CANIN Extra Small Puppy 1,5kg

1,075 ден

Има

1,075 ден

Клучни карактеристики / придобивки

  • Поддршка на имунолошкиот систем
  • Здраво варење и транзит
  • Интензивна содржина на енергија
Достапност: Има SKU: 10000261

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: