ROYAL CANIN Cocker 3kg

ROYAL CANIN Cocker 3kg

ROYAL CANIN Cocker 3kg

1,710 ден

Има

1,710 ден

Клучни карактеристики / придобивки

  • Ја одржува здрава кожата и крзното
  • Идеална тежина
  • Здрава срцева функција
Достапност: Има SKU: 10000086

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: