ROSHEN Чоколадо млечно 90gr

Roshen Mлечно чоколадо 90gr

ROSHEN Чоколадо млечно 90gr

45 ден

Out of stock

45 ден

ROSHEN Чоколадо млечно 90gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 068731

Опис

ROSHEN Чоколадо млечно 90gr

Опис: ROSHEN Чоколадо млечно.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 90gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: