ROSHEN Чоколадо мл.бар крем бруле 43gr

ROSHEN Чоколадо мл.бар крем бруле 43gr

ROSHEN Чоколадо мл.бар крем бруле 43gr

ROSHEN Чоколадо мл.бар крем бруле 43gr

16 ден

Out of stock

16 ден

ROSHEN Чоколадо мл.бар крем бруле 43gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 070867

Опис

ROSHEN Чоколадо мл.бар крем бруле 43gr

Опис:Чоколадо млечен бар крем бруле

Состав: Означено на пакувањето

Нето:43gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: