ROSHEN Чоколадо лешник 90gr

ROSHEN Чоколадо лешник 90gr

ROSHEN Чоколадо лешник 90gr

45 ден

Out of stock

45 ден

ROSHEN Чоколадо лешник 90gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 068732

Опис

ROSHEN Чоколадо лешник 90gr

Опис: ROSHEN Чоколадо лешник.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 90gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: