ROSAL Sensitive Балзам за усни

ROSAL Sensitive Балзам за усни

ROSAL Sensitive Балзам за усни

99 ден

Out of stock

99 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 010640

Опис

ROSAL Sensitive Балзам за усни

Опис:Балзам за усни со Алое вера со освежителна арома и богати хранливи состојки кои делуваат хидратантно, смирувачки и регенеративно.

совршено ги хидратизира усните,ја прави кожата мека,нахранета и мазна.

Состав: Витамин А и Е,екстракт од алое вера и ши путер.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: