ROLNIK Паштета пилешка со домат 100gr

ROLNIK Паштета пилешка со домат 100gr

ROLNIK Паштета пилешка со домат 100gr

ROLNIK Паштета пилешка со домат 100gr

20 ден

Има

20 ден

ROLNIK Паштета пилешка со домат 100gr

Достапност: Има SKU: 022626

Опис

ROLNIK Паштета пилешка со домат 100gr

Опис : ROLNIK Паштета пилешка со домат.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100 gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: