RISO GALLO Ориз интегрален 500gr

RISO GALLO Ориз интегрален 500gr

RISO GALLO Ориз интегрален 500gr

RISO GALLO Ориз интегрален 500gr

134 ден

Out of stock

134 ден

RISO GALLO Ориз интегрален 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 049802

Опис

RISO GALLO Ориз интегрален 500gr

Опис: RISO GALLO Ориз интегрален.
Црвен интегрален ориз одгледан во посебни услови и во ограничени количини.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: