RISCOSSA Фиде 250gr

RISCOSSA Фиде 250gr

RISCOSSA Фиде 250gr

46 ден

Има

46 ден

RISCOSSA Фиде 250gr

Достапност: Има SKU: 015705

Опис

RISCOSSA Фиде 250gr

Опис: Рискоса Фиде.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: