RIO MARE Туна во маслиново масло 2/1 160gr

RIO MARE Туна во маслиново масло 2/1 160gr

RIO MARE Туна во маслиново масло 2_1 160gr

RIO MARE Туна во маслиново масло 2/1 160gr

362 ден

Има

362 ден

Рио Маре tuna vo maslinovo maslo 2/1 160 gr

Достапност: Има SKU: 034491

Опис

RIO MARE Туна во маслиново масло 2/1 160gr

 

Tуна во маслиново масло

 

Состав: Туна, маслиново масло, сол.

 

Просечни нутритивни вредности во 100 gr производ:

 

  •  Енергија  1667 КЈ
  • Масти 37 gr ( од кои заситени 6.0 gr );
  • Јаглехидрати 0;
  • Протеини 17 gr;
  • Сол 1.1 gr;

 

Нето: 2 x 160 gr

 

Земја на потекло: Италија

 

Баркод: 8004030381681

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: