-10%

RIO CUBANITA Кафе 100gr

RIO CUBANITA Кафе 100g

RIO CUBANITA Кафе 100gr

30 ден 27 ден

Има

30 ден 27 ден

RIO CUBANITA Кафе 100gr

Достапност: Има SKU: 010184

Опис

RIO CUBANITA Кафе 100gr

Опис: Рио кафе кубанита.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: