REXONA SHOWER FRESH Дезодоранс 150ml

-52%

REXONA SHOWER FRESH Дезодоранс 150ml

REXONA SHOWER FRESH Дезодоранс 150ml

REXONA SHOWER FRESH Дезодоранс 150ml

166 ден 79 ден

Има

166 ден 79 ден

Понудата истекува за:
9Дена05Саати05Минути05Секунди

REXONA POWER CLEAN Дезодоранс 150ml

Достапност: Има SKU: 029551

Опис

Опис: Rexona Shower Fresh

Рексона антиперспирант за 48 часовна заштита.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: