RES-KOM Шумски мед 900gr

RES-KOM Шумски мед 900gr

308 ден

Out of stock

308 ден

RES-KOM Шумски мед 900gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 043078

Опис

RES-KOM Шумски мед 900gr

Опис: Шумски мед

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 900gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: