RES-KOM Шумски мед 450gr

RES-KOM Шумски мед 450gr

174 ден

Out of stock

174 ден

RES-KOM Шумски мед 450gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 043080

Опис

RES-KOM Шумски мед 450gr

Опис: Шумски мед. Да се чува на температура од 5*С до 15*С. Природниот мед кристализира. Со загревање до 40*С повторно е течен.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: