RES-KOM Ливадски мед 720gr

RES-KOM Ливадски мед 720gr

288 ден

Out of stock

288 ден

RES-KOM Ливадски мед 720gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 033394

Опис

RES-KOM Ливадски мед 720gr

Опис: RES-KOM Ливадски мед.

Состав: Ливадски  мед.

Нето: 720gr

Да се чува на температура од 5˚-15˚C.

Природниот мед кристализира. со загревање до 40˚C повторно е течен.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: