RES-KOM Цветен мед 450gr

RES-KOM Цветен мед 450gr

174 ден

Out of stock

174 ден

RES-KOM Цветен мед 450gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 043079

Опис

RES-KOM Цветен мед 450gr

Опис: Цветен мед

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: