Разделник со 2 приклучоци, бел – Commel

Разделник со 2 приклучоци, бел – Commel

Разделник со 2 приклучоци, бел - Commel

Разделник со 2 приклучоци, бел – Commel

130 ден

Има

130 ден

Достапност: Има SKU: 180159

Опис

Разделник со 2 приклучоци, бел – Commel

Опис: АРТ. 6338-1
• Боја: бела
• Број на приклучници: 2
• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 250 V
• ЕАН: 3858883838404

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: