Ракавици XTEND Latex М (парче)

Ракавици XTEND Latex М (парче)

Ракавици XTEND Latex М (парче)

Ракавици XTEND Latex М (парче)

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 150249

Опис

Ракавици XTEND Latex М (парче)

 

 

 

Ракавици XTEND Latex M , со пудра, за еднократна употреба, не стерилни.

 

Димензии : 94 mm

 

 

Земја на потекло:  Млаезија

 

 

Баркод: 9555713501463

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: