Ракавици XTEND Latex L (парче)

Ракавици XTEND Latex L (парче)

Ракавици XTEND Latex L (парче)

Ракавици XTEND Latex L (парче)

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99060

Опис

Ракавици XTEND Latex L (парче)

Опис:

  • Материјал од природен латекс
  • Одговараат и на лева и надесна рака
  • За една употреба
  • Растегливи
  • Без пудра

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: