QUATTRO Сладолед лешник+фстак 930gr

QUATTRO Сладолед лешник+фстак 930gr

QUATTRO Сладолед лешник+фстак 930gr

QUATTRO Сладолед лешник+фстак 930gr

269 ден

Има

269 ден

Достапност: Има SKU: 020790

Опис

QUATTRO Сладолед лешник+фстак 930gr

Опис: Сладолед со лешник, ф’стак, ванила и butter кекс со богат прелив од нугат и чоколадо и  парчиња на чоколадо и бело чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 930gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: