QUATTRO Сладолед чоколадо 970gr

QUATTRO Сладолед чоколадо 970gr

QUATTRO Сладолед чоколадо 970gr

269 ден

Има

269 ден

Достапност: Има SKU: 016253

Опис

QUATTRO Сладолед чоколадо 970gr

Опис: Сладолед со вкус на млечно чоколадо, нугат, бело чоколадо и страчатела со прелив со вкус на јагода, чоколадо и лешник, богато посипено со парчиња млечно и бело чоколадо.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 970gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: