VILEDA PUR ACTIVЕ сунѓер за садови 2/1

VILEDA PUR ACTIVЕ сунѓер за садови 2/1

PUR ACTIVЕ сунѓер за садови 2/1

VILEDA PUR ACTIVЕ сунѓер за садови 2/1

108 ден

Има

108 ден

Достапност: Има SKU: 076845

Опис

VILEDA PUR ACTIVЕ сунѓер за садови 2/1

Опис: VILEDA PURE ACTIVE сунгер за садови

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Нето: 2/1

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: