PULIRAPID Без пумпа 500ml

PULIRAPID Без пумпа 500ml

PULIRAPID Без пумпа 500ml

134 ден

Out of stock

134 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 037723

Опис

PULIRAPID Без пумпа 500ml

Опис: PULIRAPID без пумпа

Средство против бигор што лесно ги отстранува и најтврдокорни наслаги од бигор, дамки од вода, рѓа и сапун.

Благодарение на составот, ги штити површините и им дава сјај, го спречува таложењето бигор и нечистотија со што го олеснува

понатамошното чистење.

Состав: Помалку од 5% нејонски сурфактанти, амфотерични сурфактанти, фосфонати. Други состојки: мирис.

Нето: 500ml

Употребливо до:Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: