PERUTNINA PTUJ Свеж копан со надкопан 550gr

PERUTNINA PTUJ Свеж копан со надкопан 550gr

PTUJ Свеж копан со надкопан 550gr

PERUTNINA PTUJ Свеж копан со надкопан 550gr

123 ден

Out of stock

123 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 073208

Опис

PERUTNINA PTUJ Свеж копан со надкопан 550gr

Опис: Свеж пилешки копан со надкопан.

(Производот се продава на КГ и истиот е во пакување од * 1,5г * со разлика од +/ -100г)

Нето: 550gr

Состав: Oзначено на пакувањето.

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: