PERUTNINA PTUJ Пилешки крилца 750gr

PERUTNINA PTUJ Пилешки крилца 750gr

Пилешки крилца 750gr

PERUTNINA PTUJ Пилешки крилца 750gr

274 ден

Out of stock

274 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 010387

Опис

PERUTNINA PTUJ Пилешки крилца 750gr

Опис: PTUJ пилешки крилца.

(Производот се продава на КГ и истиот е во пакување од * 1,5г * со разлика од +/ -100г)

Нето: 750gr

Состав: Oзначено на пакувањето.

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: