PRONTO Восок за паркет 750ml

PRONTO Восок за паркет 750ml

PRONTO Восок за паркет 750ml

239 ден

Има

239 ден

Достапност: Има SKU: 037766

Опис

PRONTO Восок за паркет 750ml

Опис: PRONTO восок за паркет.

Пронто 5 во 1 течност за чистење дрвени подови и мебел.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 750ml.

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Холандија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: