PRONTO Против прашина 5во1 300ml

PRONTO Против прашина 5во1 300ml

PRONTO Против прашина 5во1 300ml

184 ден

Има

184 ден

Достапност: Има SKU: 030299

Опис

PRONTO Против прашина 5 во1 300ml

Опис: спреј против прашина 5 во1

Состав:  Означено на пакувањето

Нето: 300ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: