PRONTO MULTI 5во1 500ml

PRONTO MULTI 5во1 500ml

PRONTO MULTI 5во1 500ml

202 ден

Out of stock

202 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 031386

Опис

PRONTO MULTI 5во1 500ml

Опис: PRONTO MULTI 5во1 средство за чистење

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Холандија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: