PROFITECH Адитив за DPF 250ml

PROFITECH Адитив за DPF 250ml

PROFITECH Адитив за DPF 250ml

440 ден

Има

440 ден

Oрганско-метален дизел адитив за гориво кој се користи за регенерација на филтрите за дизел честички.

Достапност: Има SKU: 80019066

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: