Продолжен кабел со 6 приклучоци и склопка 1.4m , бел – Commel

Продолжен кабел со 6 приклучоци и склопка 1.4m , бел – Commel

Продолжен кабел со 6 приклучоци и склопка 1.4m , бел - Commel

Продолжен кабел со 6 приклучоци и склопка 1.4m , бел – Commel

310 ден

Има

310 ден

Достапност: Има SKU: 180142

Опис

Продолжен кабел со 6 приклучоци и склопка 1.4m , бел – Commel

Опис: Продолжен кабел со 6 приклучоци и склопка 1.4m , бел – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: