Продолжен кабел со 6 приклучоци и пренапонска заштита 1.5m – Commel

Продолжен кабел со 6 приклучоци и пренапонска заштита 1.5m – Commel

Продолжен кабел со 6 приклучоци и пренапонска заштита 1.5m - Commel

Продолжен кабел со 6 приклучоци и пренапонска заштита 1.5m – Commel

570 ден

Out of stock

570 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180146

Опис

Продолжен кабел со 6 приклучоци и пренапонска заштита 1.5m – Commel

Опис: Продолжен кабел со 6 приклучоци и пренапонска заштита 1.5m – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: