Продолжен кабел со 5 приклучоци и пренапонска заштита 3m – Commel

Продолжен кабел со 5 приклучоци и пренапонска заштита 3m – Commel

Продолжен кабел со 5 приклучоци и пренапонска заштита 3m - Commel

Продолжен кабел со 5 приклучоци и пренапонска заштита 3m – Commel

920 ден

Out of stock

920 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180145

Опис

Продолжен кабел со 5 приклучоци и пренапонска заштита 3m – Commel

Опис: Продолжен кабел со 5 приклучоци и пренапонска заштита 3m – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: