Продолжен кабел со 3 приклучоци 5m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 5m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 5m , бел - Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 5m , бел – Commel

470 ден

Има

470 ден

Достапност: Има SKU: 180137

Опис

Продолжен кабел со 3 приклучоци 5m , бел – Commel

Опис: АРТ. 0806
• Кабел: H05VV-F 3G1,5
• Должина на кабелот: 5 м
• Број на приклучници: 3
• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 250 V
• ЕАН: 3859888558038

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: