Продолжен кабел со 3 приклучоци 3m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 3m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 3m , бел - Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 3m , бел – Commel

330 ден

Има

330 ден

Commel преносен приклучок со ТРИ приклучоци – 3 m
16 A 250 V ~ 3500 W, бел H05VV-F 3G1,5

Достапност: Има SKU: 180136

Опис

Commel преносен приклучок со ТРИ приклучоци – 3 m
16 A 250 V ~ 3500 W, бел H05VV-F 3G1,5

• Кабел: H05VV-F 3G1,5
• Должина на кабелот: 3 м
• Број на приклучници: 3
• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 250 V
• ЕАН: 3859888558021

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: